Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.

 

Ознаки копії офіційного документу

Відповідно законодавства України, кожна виготовлена копія повинна бути точною копією оригінального тексту.

Ми технічно захищаємо документи. На кожному надрукованому документі є нанесений на її обкладинку ідентифікаційний елемент у вигляді голографічної марки з високим ступенем захисту.

Відповідно ст. ЦК України №№ 420.1, 1107.1.1), 1107.1.2), 1108.1, 1108.2, 1108.3 - програмне забезпечення, нормативна база та окремі документи з її складу розповсюджуються згідно Ліцензії, яка містить низку умов регламентованих українським законодавством.

Науково-виробниче об'єднання «Норматив» володіє усіма виключними (повними) майновими авторськими правами на нормативні бази, програмне забезпечення тощо. Це підтверджене державними Авторськими свідоцтвами України.

 

Науково-виробниче об’єднання «Норматив» є росповсюджувачем копій офіційних нормативних документів

Законами України № 1704-VI від 05.11.2009 «Про будівельні норми», № 1315-VII від 05.06.2014 «Про стандартизацію», № 3792-XII від 23.12.1993 «Про авторське право і суміжні права» тощо, певним організаціям, зокрема Науково-виробничому об'єднанню «Норматив» (правонаступник Науково-виробничого підприємства «Інтерукраїна-софт») надана законодавча можливість виконувати обов'язки з інформаційного забезпечення користувачів в галузі стандартизації, кодифікації, метрології та оцінки відповідності.

Цими законодавчими та підзаконними актами надано право розповсюджувати нормативні документи (ДСТУ, ДБН тощо) та ідентифікувати копію як офіційну відповідно законодавству України (якщо певні ідентифікаційні позначення не заперечують офіційному юридичному тлумаченню терміна в українському законодавстві).

Науково-виробниче об’єднання «Норматив» має всі законні підстави для розповсюдження копій офіційних нормативних документів, має рекомендації та партнерськи відносини з фактичною більшостю державних міністерств, контролюючих органів та установ. Партнерами, що є, згідно договорів, або інших документів, користувачами та покупцями наших нормативних баз і копій офіційних документів є практично всі найбільші та найвідоміші державні та приватні корпорації нашої Країни.

Як факт, переважна більшість Держустанов та регулюючо-контролюючих органів купляють документи саме в нас. Но, найбільша наша цінність, та головне, чим ми можемо пишатися - це наша бездоганна репутація проекту по розповсюдженню нормативних документів. Ніколи не порушили Закони. Ніколи не образили користувача. За весь час розвитку не було жодних судових суперечок. Не було жодної рекламації. Не було жодної притензії. Це з початку роботи, з 2000 року.

Відповідно Статті 26 Закона України № 1315-VII від 05.06.2014 «Про стандартизацію». Кошти, одержані від реалізації спрямовуються на виконання робіт з стандартизації та розвиток науково-технічної бази.


  

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали