Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.

 
 • Норматив™ PRO - це єдина саме професійна в Україні система по забезпеченню нормативною документацією з найбільш повною спеціалізованою нормативною базою, що поповнюється щодня та найбільш ефективним і повнофункціональним програмним забезпеченням. Аналогів такого рівня, на сьогодні, немає.
 •  
 • Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, і ще дванадцять Міністерств, Держкомітетів та Держслужб використовують нормативне обслуговування на базі Норматив PRO та рекомендують його для загального впровадження своїми офіційними листами. Фактично, Норматив PRO - це стандарт в нормативному забезпеченні держорганів регулювання.
 •  
 • Дев'ять з першої десятки найбільших українських компаній (найбільших за версією журналу Forbes) офіційно, відповідно Договорів, працюють на нормативних базах та програмному забезпеченні Норматив PRO.
 •  
 • Органи контролю Міноборони України користуються Норматив PRO та рекомендують офіційними листами його використання.
 •  
 • На базі комплексу Норматив PRO офіційно працюють більшість регіональних експертних центрів та регіональних Бюро судових експертиз України. Нормативна база Норматив PRO «de facto» є першоджерелом документів для офіційних висновків українських експертів.
 •  
 • Повна ліцензійна чистота. Авторськими свідоцтвами захищено не лише програмне забезпечення, але й нормативні бази Норматив PRO. Крім того, «Норматив», як і «Документ» - наші зареєстровані товарні марки.

 

Про проект «Норматив™ PRO»

Програмне забезпечення «Норматив™ PRO», на базі якого функціонує професійна нормативно-правова бібліотека, є сучасним високо технологічним продуктом, в якому впроваджені новітні технології в області програмування, ергономіки, психології праці та інших царин.

При створенні «Норматив™ PRO» були уважно проаналізовані практично всі прикладні інформаційно-пошукові програми подібного спрямування, що використовуються в Україні та європейских державах. Опрацьовано найбільш значущі світові аналоги юридичного або нормативно-правового програмного забезпечення.

Таким чином «Норматив™ PRO» має всю необхідну для професійної нормативно-правової електронної бібліотеки функціональність. Нічого зайвого, або того що відвертає увагу. Саме необхідну функціональність для повноцінної роботи з нормативними документами.

Але, при таких широких можливостях, для «Норматив™ PRO» вдалося створити дійсно дружній інтерфейс та ергономічний дизайн. Будь-який користувач, маючи мінімальні навички роботи з комп'ютером, на інтуїтивному рівні розбереться з роботою програми в саме мінімальний час. Самі тексти документів відкриваються в звичних користувачеві програмах - Acrobat Reader, MS Word тощо.

Дизайн «Норматив™ PRO» спеціально розрахований таким чином, що б максимально знизити стомлюваність та зробити роботу з програмою зручною і приємною. Це досягається спеціальними розрахунками по мінімізації рухів користувача і підбором колірної гами, що знижує стомлюваність.

«Норматив™ PRO» є офіційно зареєстрованим об'єктом авторського права (свідоцтво №19338). Авторські майнові права належать фірмі розробникові - Науково-виробничому об'єднанню «Норматив» (до реорганізації - Науково виробниче підприємство «Інтерукраїна-софт», авторські права передані).

Фірма розробник «Норматив™ PRO» давно і серйозно працює на ринку нормативно-правової документації та давно і успішно співпрацює з органами державного нагляду.

Проект працює з 2004 року, що навіть можна простежити у відомих інтернет-архівах вивчивши інформацію про наші сайти, наприклад, document.org.ua. У відповідність з постановами Кабінету міністрів України, ми розробили та впровадили ряд державних проектів по створенню і обслуговуванню електронних баз даних. Деякі з них: «Дозвільна діяльність (реєстр дозволів - Державний департамент промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду МНС України)», «Український реєстр об'єктів підвищеної небезпеки».

Окремо слід відзначити, що «Норматив™ PRO» має повноцінну інформаційно-технічну підтримку як через форму на сайті, так і за телефонами гарячої лінії служби.

 

Про список користувачів

Відразу слід зазначити: переліку «клієнтів» не буде. Для нас Ви партнери, а не «клієнти». Для реклами, або з іншими корисливими чи альтруїстичними цілями, інформація про наших партнерів не буде викладатися у відкритий доступ.

Перераховувати назви конкретних підприємств, які є нашими партнерами в царині співпраці з нормативного забезпечення, з нашого боку просто не етично. Для переконання потенційних партнерів, досить, що з нами співпрацюють більшість держорганів і всі (практично) провідні підприємства України.

Слід звернути увагу, що як би в Україні був би кращий варіант нормативного забезпечення, до нашої програми та до нашої нормативної бази не були б прив'язані ані держоргани, ані експерти, ані найбільші українські підприємства.

 

Програмне забезпечення

Можна продовжувати текст до нескінченності, описуючи кожну кнопочку в інтерфейсі або кожне поле в нормативній базі. Буде великий цікавий роман. Але нема нащо.

Інтерфейс не бездоганний, але до цього прагне і в прагненні підійшов досить близько. У програму включені практично всі наявні на ринках функції, причому значно поліпшені, модернізовані і доповнені, хоча, на мою думку, без деяких з них цілком можна було б і обійтися.

Але не дивлячись на розширену функціональність, нам вдалося досягти того, що управління системою в режимі "за замовчуванням" елементарно просто та, водночас, ефективно для будь-якого користувача.

У програмне забезпечення вже включені всі адміністративні оболонки (робота зі своїми власними документами), системи оригінального пошуку (спеціально розроблені науковим колективом алгоритми) і маса інших інновацій.

Взагалі, визначення необхідної функціональності програмного проекту - досить складне завдання. Програмний засіб має мати максимальну кількість можливостей, і при цьому, мати найпростіше неперевантажене управління і залишатися інтуїтивно зрозумілим навіть для непідготовленого користувача. На наш погляд, в Норматив PRO ця задача вирішена досить успішно.

При цьому, досвідчений користувач може додатково користуватися будь-якою функціональністю або тонкими налаштуваннями, якщо, звичайно, розуміє навіщо він це робить.

 

Нормативна база

Як факт - щоденні надходження документів та зміна (актуалізація) інформації про них в нормативній базі.

Правильне проектування нормативної бази з усією необхідною інформацією і відсутністю «інформаційного шуму», її грамотне наповнення і ведення, а так само своєчасна актуалізація.

Всі матеріали ретельно структуровані и класифіковані. Електронна база принципова не містить "сміття" - непотрібних або випадкових матеріалів, наявність яких тільки заважає роботі з документами.

На кожен документ ведеться картка реквізитів, в якій відбивається повна інформація про документ, включаючи розробника документа, наявність в офіційних переліках документів, заміни, скасування, посилання на супутні або документи, що мають відношення до цього нормативу, коментарі укладачів банку нормативів.

Коментарі вельми важливі, тому що бувають випадки, коли скасовані документи потрапляють в офіційний перелік чинних документів або навпаки. Всі відстежуються за поточними наказами відповідних міністерств і відомств. Інформація про документи, які вже прийняті, але ще не вступили в дію або ще не опубліковані теж є дуже цінною.
 
 

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали