Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


 

Після введення адмінвідповідальності в центральних органах виконавчої влади не виявлено жодного незареєстрованого нормативного акту

 

14 січня 2013 года

Після введення 5 січня 2012 року персональної адміністративної відповідальності Міністерством юстиції не було виявлено жодного факту порушення законодавства про реєстрацію нормативно-правових актів в центральних органах виконавчої влади. Про це повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович.

Міністр нагадав, що у січні минулого року набрала чинності стаття 18841 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає персональну адмістративну відповідальність керівників органів, нормативно-правові акти яких відповідно до закону підлягають державній реєстрації, за неподання, несвоєчасне подання для державної реєстрації нормативно-правових актів, направлення на виконання нормативно-правових актів, що не пройшли державної реєстрації та не опубліковані в установленому законом порядку, а також надіслання для виконання вказівок, роз'яснень у будь-якій формі, що не є нормативно-правовими актами, але встановлюють правові норми.

У результаті, станом на 1 січня 2013 року за підсумками проведених Міністерством юстиції перевірок 40 суб'єктів нормотворення – центральних органів виконавчої влади – Мін‘юстом не було виявлено жодних порушень, за вчинення яких встановлено адміністративну відповідальність згідно із статтею 18841 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За словами Міністра юстиції, за цей період було піддано перегляду майже 41 тисячу розпорядчих документів.

Наразі, повідомив Міністр, завершується підбиття підсумків перевірок центральних органів виконавчої влади за грудень 2012 року, а також перевірок, проведених територіальних органами юстиції на регіональному рівні.

Міністр юстиції також нагадав, що до введення адміністративної відповідальності, щороку практично кожен восьмий-десятий нормативно-правовий акт в Україні застосовувався без державної реєстрації, а, отже, незаконно. Крім того, щороку перевірками виявлялася незаконна практика встановлення нових правових норм листами.

 

Джерело: Прес-реліз Мінюст України
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали