Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про делегацію України для участі у Конференції Організації Об'єднаних Націй зі зміни клімату, яка включатиме проведення 25-ї сесії Конференції Сторін Рамкової конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату, 15-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Кіотського протоколу, та 2-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Паризької угоди

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Президента України

Про делегацію України для участі у Конференції Організації Об'єднаних Націй зі зміни клімату, яка включатиме проведення 25-ї сесії Конференції Сторін Рамкової конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату, 15-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Кіотського протоколу, та 2-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Паризької угоди

1. Утворити делегацію України для участі у Конференції Організації Об'єднаних Націй зі зміни клімату, яка включатиме проведення 25-ї сесії Конференції Сторін Рамкової конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату, 15-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Кіотського протоколу, та 2-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Паризької угоди (2 - 13 грудня 2019 року, м. Мадрид, Королівство Іспанія), у такому складі:

ОРЖЕЛЬ
Олексій Анатолійович

- Міністр енергетики та захисту довкілля України, глава делегації

РЯБЧИН
Олексій Михайлович

- заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України, заступник глави делегації

СТАВЧУК
Ірина Іванівна

- заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України, заступник глави делегації

БОНДАРЕНКО

- народний депутат України, голова Комітету Олег Володимирович Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування (за згодою)

ДЯЧУК

- провідний науковий співробітник Олександр Анатолійович державної установи "Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України" (за згодою)

МАРІКОВСЬКИЙ
Олександр Валерійович

- народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування (за згодою)

МАТЮЩЕНКО
Дмитро Олександрович

- начальник відділу міжнародного галузевого та інвестиційного співробітництва Управління економічного співробітництва Міністерства закордонних справ України

ОНОПЧУК
Ігор Миколайович

- начальник Управління інвентаризації та моніторингу бюджетної установи "Національний центр обліку викидів парникових газів" (за згодою)

СУХОМЛИН
Леонід Вікторович

- заступник директора Департаменту - начальник управління рослинництва, насінництва, садівництва та виноградарства Департаменту аграрної політики та сільського господарства Міністерства аграрної політики та продовольства України

ЧИЖЕНКО
Михайло Іванович

- начальник відділу кліматичної політики та звітності Департаменту з питань зміни клімату та збереження озонового шару Міністерства енергетики та захисту довкілля України

ЩЕРБА
Анатолій Анатолійович

- Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Іспанія

ЯКИМЕНКО
Павло Віталійович

- народний депутат України, голова підкомітету з питань державного моніторингу навколишнього природного середовища Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування (за згодою)

ЯРОВА
Світлана Михайлівна

- заступник завідувача відділу оцінки впливів Головного управління експертно-аналітичного забезпечення Директорату з питань економічної політики Офісу Президента України.

Дозволити главі делегації за погодженням із Міністерством закордонних справ України вносити зміни до складу делегації України.

2. Затвердити Директиви делегації України для участі у Конференції Організації Об'єднаних Націй зі зміни клімату, яка включатиме проведення 25-ї сесії Конференції Сторін Рамкової конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату, 15-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Кіотського протоколу, та 2-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Паризької угоди (додаються, для службового користування).

3. Уповноважити делегацію України брати участь у переговорах і прийнятті рішень Конференції Організації Об'єднаних Націй зі зміни клімату, яка включатиме проведення 25-ї сесії Конференції Сторін Рамкової конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату, 15-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Кіотського протоколу, та 2-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Паризької угоди.

 

Президент України

В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ

м. Київ
12 грудня 2019 року
N 501/2019-рп

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали