Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про модернізацію електронної пошти НБУ

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 03.10.2019 р. N 56-0008/51303

Банкам України та їх філіям
Фонду гарантування вкладів фізичних осіб
Державній фіскальній службі
Державній службі фінансового моніторингу
Державній казначейській службі України
Національному депозитарію України

Про модернізацію електронної пошти НБУ

Доводимо до Вашого відома, що постановою Правління Національного банку України від 17.04.2018 N 42 (Положення N 42) (далі - Постанова) затверджено нове Положення про систему електронної пошти Національного банку України, відповідно до якого Національним банком України впроваджено в експлуатацію систему модернізованої електронної пошти FossDocMail. Одночасно Постановою (Положення N 42) було скасовано дію постанови Правління Національного банку України від 29.12.2004 N 689, якою було регламентовано використання програми TCPFOSS в системі електронної пошти Національного банку України.

З огляду на вищезазначене, на цей час використання програми TCPFOSS в системі електронної пошти Національного банку України, включаючи обслуговування відповідної ключової системи захисту інформації, повністю припинено. Отже, генерувати криптографічні ключі типу "Т00" для абонентів TCPFOSS засобами захисту інформації Національного банку України більше не потрібно.

 

Заступник директора департаменту -
начальник управління безпеки
інформації Департаменту безпеки

А. Кудін
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали