Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання права першого та другого підпису

ДЕРЖАВНА АРХІВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 жовтня 2019 року N 93

Про надання права першого та другого підпису

Відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 22.06.2012 N 758 "Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України" (Порядок N 758), та у зв'язку з кадровими змінами наказую:

1. Надати право розпорядження рахунками і підписання платіжних, розрахункових та інших розпорядчих документів з правом першого підпису:

тимчасово виконуючому обов'язки Голови Державної архівної служби України Кісілю Івану Миколайовичу.

2. Надати право розпорядження рахунками і підписання платіжних, розрахункових та інших розпорядчих документів з правом другого підпису:

Музиці Тетяні Романівні - начальнику відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Державної архівної служби України;

Бровко Наталії Володимирівні - заступнику начальника відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Державної архівної служби України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної архівної служби України від 17.01.2018 N 4 "Про надання права першого та другого підпису" (Наказ N 4).

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Т. в. о. Голови

І. Кісіль
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали