Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання права підпису свідоцтв про реєстрацію представництв іноземних суб'єктів господарської діяльності

МІНІСТЕРСТВО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ, ТОРГІВЛІ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 жовтня 2019 року N 164

Про надання права підпису свідоцтв про реєстрацію представництв іноземних суб'єктів господарської діяльності

Відповідно до Законів України "Про центральні органи виконавчої влади" (Закон N 3166-VI) і "Про зовнішньоекономічну діяльність", Інструкції про порядок реєстрації представництв іноземних суб'єктів господарської діяльності в Україні, затвердженої наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України від 18.01.96 N 30, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 24.01.96 за N 34/1059, та з метою впорядкування механізму реєстрації представництв іноземних суб'єктів господарської діяльності в Україні наказую:

1. Уповноважити заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України - Торгового представника України Качку Тараса Андрійовича на підписання свідоцтв про реєстрацію представництв іноземних суб'єктів господарської діяльності, а в разі його відсутності - заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України згідно з розподілом обов'язків.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05.12.2018 N 1843 "Про надання права підпису свідоцтв про реєстрацію представництв іноземних суб'єктів господарської діяльності" (Наказ N 1843).

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр розвитку економіки, торгівлі
та сільського господарства України

Т. С. Милованов
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали