Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про призначення Окун Ю. О. виконувачем обов'язків директора ДП "Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів"

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 лютого 2020 року N 374

Про призначення Окун Ю. О. виконувачем обов'язків директора ДП "Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів"

На підставі пункту 4 частини 1 статті 6 Закону України "Про управління об'єктами державної власності", Закону України "Про Фонд державного майна України" (Закон N 4107-VI), п. 10.7.7 статуту ДП "Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів" затвердженого наказом Фонду державного майна України від 20.01.2020 N 73 (Наказ N 73), враховуючи лист регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях від 03.02.2020 N 01-03-00228 та заяву Окун Ю. О. від 20.02.2020, наказую:

1. Виконання обов'язків директора державного підприємства "Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів" (далі - Підприємство) з 05 березня 2020 року покласти на Окун Юлію Олексіївну до прийняття суб'єктом управління Підприємства рішення про припинення повноважень виконувача обов'язків Підприємства або призначення керівника Підприємства у встановленому законодавством порядку.

2. Виконувачу обов'язків директора Підприємства Окун Ю. О.:

- у триденний термін з дати видання цього наказу надати відомості до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про зміну керівника Підприємства, у встановленому законодавством порядку;

- у тижневий термін з дати видання цього наказу прийняти справи з управління господарською діяльністю Підприємства, про що скласти відповідний акт та письмово повідомити Фонд державного майна України.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Голови Фонду

Т. Єлейко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали