Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про призначення органу з оцінки відповідності на здійснення оцінки відповідності вимогам відповідного технічного регламенту

МІНІСТЕРСТВО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ, ТОРГІВЛІ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 жовтня 2019 року N 163

Про призначення органу з оцінки відповідності на здійснення оцінки відповідності вимогам відповідного технічного регламенту

Відповідно до статей 7 (Закон N 124-VIII), 35 (Закон N 124-VIII) і 40 Закону України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності" (Закон N 124-VIII), частини третьої статті 2 Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", пункту 12 Порядку видачі або відмови у видачі рішення про призначення, його переоформлення та видачі його дубліката, розширення та обмеження сфери призначення, тимчасового припинення і поновлення дії рішення про призначення та анулювання такого рішення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2016 N 96 (Постанова N 96), наказую:

1. Призначити державне підприємство "Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" (вул. Січневого прориву, 84, м. Біла Церква, 09113, ідентифікаційний код 02568087) органом з оцінки відповідності на здійснення оцінки відповідності вимогам Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 N 1077 (Постанова N 1077), з присвоєним ідентифікаційним номером UA.TR.062.

2. Видати державному підприємству "Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" рішення про призначення органу з оцінки відповідності на здійснення оцінки відповідності вимогам відповідного технічного регламенту (далі - рішення про призначення).

3. У позиції 7 графи "Назва технічного регламенту, на відповідність вимогам якого призначено орган з оцінки відповідності" додатка до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 04.08.2014 N 927 "Про призначення органів з оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів" (Перелік N 927) слова і цифри "Технічний регламент з електромагнітної сумісності обладнання, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 N 785" виключити.

4. Департаменту технічного регулювання:

розмістити на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України рішення про призначення не пізніше п'яти робочих днів з дня видання цього наказу;

унести відповідну інформацію щодо призначення державного підприємства "Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" органом з оцінки відповідності до реєстру призначених органів з оцінки відповідності і визнаних незалежних організацій.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України - Торгового представника України Качку Т. А.

 

Міністр розвитку економіки, торгівлі
та сільського господарства України

Т. С. Милованов
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали