Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про видачу ліцензії з виробництва електричної енергії ПІДПРИЄМСТВУ У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМОНТНИК"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 3 жовтня 2019 року N 2041

м. Київ

Про видачу ліцензії з виробництва електричної енергії ПІДПРИЄМСТВУ У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМОНТНИК"

Відповідно до законів України "Про ринок електричної енергії" (Закон N 2019-VIII), "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) та "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Видати ПІДПРИЄМСТВУ У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМОНТНИК" (код ЄДРПОУ 21604937) ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії у межах місць провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії відповідно до додатка.

За видачу ліцензії справляється плата в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття цієї постанови, яку має бути внесено на рахунок Державної казначейської служби України за кодом класифікації доходів бюджету 22011500 "Плата за ліцензії, видані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення цього рішення в установленому порядку.

2. Анулювати на підставі заяви ліцензіата ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, видану ПІДПРИЄМСТВУ У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМОНТНИК" (код ЄДРПОУ 21604937) відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 01 грудня 2016 року N 2122 (Постанова N 2122).

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко

 

Додаток
до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
03.10.2019 N 2041

Місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ПІДПРИЄМСТВА У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМОНТНИК"

N
з/п

Назва об'єкта електроенергетики (у тому числі черги будівництва, пускового комплексу)

Місцезнаходження об'єкта електроенергетики (у тому числі черги будівництва, пускового комплексу)

Встановлена потужність електрогенеруючого обладнання, кВт

1

2

3

4

1

ФЕС "Ремонтник" на дахах будівель підприємства

м. Київ, вул. Електротехнічна, буд. 4-А

105,56
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали