Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до Положення про територіальний орган Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

17.12.2019

м. Київ

N 701

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
08 січня 2020 р. за N 18/34301

Про внесення змін до Положення про територіальний орган Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України

Відповідно до Положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 року N 411 (Постанова N 411), постанови Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2019 року N 856 "Питання Міністерства цифрової трансформації" (Постанова N 856)

НАКАЗУЮ:

1. Унести до розділу III Положення про територіальний орган Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, затвердженого наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 01 вересня 2014 року N 432 (Положення N 432), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 вересня 2014 року за N 1142/25919 (із змінами), такі зміни:

пункт 3.1 викласти у такій редакції:

"3.1. Територіальний орган очолює начальник, якого призначає на посаду за погодженням з міністром, який спрямовує і координує діяльність Адміністрації Держспецзв'язку, та головою місцевої державної адміністрації, на території якої зазначений територіальний орган здійснює свої повноваження, та звільняє з посади за погодженням з міністром, який спрямовує і координує діяльність Адміністрації Держспецзв'язку, Голова Держспецзв'язку.

Територіальний орган, утворений як міжрегіональний (повноваження якого поширюються на декілька адміністративно-територіальних одиниць), очолює начальник, якого призначає на посаду за погодженням з міністром, який спрямовує і координує діяльність Адміністрації Держспецзв'язку, та головами місцевих державних адміністрацій, на території яких зазначений територіальний орган здійснює свої повноваження, та звільняє з посади за погодженням з міністром, який спрямовує і координує діяльність Адміністрації Держспецзв'язку, Голова Держспецзв'язку.";

пункт 3.6 викласти у такій редакції:

"3.6. Заступників начальника територіального органу призначає на посади і звільняє з посад Голова Держспецзв'язку за погодженням з міністром, який спрямовує і координує діяльність Адміністрації Держспецзв'язку.".

2. Департаменту спеціального зв'язку Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в установленому порядку подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

 

Голова Служби

В. Петров

ПОГОДЖЕНО:

 

Перший заступник Міністра
цифрової трансформації України

О. Вискуб
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали