Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження Національної служби посередництва і примирення від 16.09.2016 N 270-р

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.10.2019 р. N 301-р

Про внесення змін до розпорядження Національної служби посередництва і примирення від 16.09.2016 N 270-р

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", підпункту 3.4 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 29.03.2018 N 18 (Положення N 18):

1. Внести до розпорядження Національної служби посередництва і примирення від 16.09.2016 N 270-р "Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Державного підприємства "Одеський обласний радіотелевізійний передавальний центр" міста Одеси та Адміністрацією Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України" (Розпорядження N 270-р) (реєстраційний номер 100-16/15-В), наступні зміни:

1.1. У назві та в пункті 1 даного розпорядження в частині:

"...найманими працівниками Державного підприємства "Одеський обласний радіотелевізійний передавальний центр "..." викласти у наступній редакції:

"...найманими працівниками Одеської філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення...".

1.2. У пункті 2 даного розпорядження в частині:

"...Одеський обласний радіотелевізійний передавальний центр "..." викласти у наступній редакції:

"...Одеська філія Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення...".

1.3. У пункті 5 даного розпорядження в частині:

"...найманих працівників Державного підприємства "Одеський обласний радіотелевізійний передавальний центр "..." викласти у наступній редакції:

"...найманих працівників Одеської філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення...".

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Одеській області від 03.10. 2019 N 02-15/18-172;

2) наказ Адміністрації державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 04.07.2016 N 418;

3) наказ Адміністрації державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення від 26.06.2017 N 10;

4) виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 04.10.2019.

2. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні зміни в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

3. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників Одеської філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення міста Одеси, Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Одеській філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення міста Одеси, Одеській обласній раді, Одеській обласній державній адміністрації, Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Одеській області.

 

В. о. Голови

С. Гербеда
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали