Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження Представника Президента України у місті Києві від 08 липня 1992 року N 598 "Про реєстрацію статуту незалежної помісної церкви / релігійної громади / християн "Філадельфія" в Подільському районі міста Києва"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.10.2019 р. N 1764

Київ

Про внесення змін до розпорядження Представника Президента України у місті Києві від 08 липня 1992 року N 598 "Про реєстрацію статуту незалежної помісної церкви / релігійної громади / християн "Філадельфія" в Подільському районі міста Києва"

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", враховуючи заяву Голови церковної ради релігійної громади євангельських християн у Деснянському районі м. Києва "Церква в Києві" від 02 серпня 2019 року та протокол Загальних зборів членів релігійної громади євангельських християн у Деснянському районі м. Києва "Церква в Києві" від 29 липня 2019 року N 55:

1. У заголовку та розпорядчій частині розпорядження Представника Президента України у місті Києві від 08 липня 1992 року N 598 "Про реєстрацію статуту незалежної помісної церкви / релігійної громади / християн "Філадельфія" в Подільському районі міста Києва" слова "незалежної помісної церкви / релігійної громади / християн "Філадельфія" в Подільському районі міста Києва" замінити словами "релігійної громади євангельських християн "Церква в Києві".

2. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної громади євангельських християн у Деснянському районі м. Києва "Церква в Києві", зареєстрованого розпорядженням Представника Президента України у місті Києві від 08 липня 1992 року N 598 (у редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25 січня 2011 року N 73 (Розпорядження N 73)), виклавши його в новій редакції, що додається*.


* Не наводиться.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали