Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії ТОВ "ОЛЕСТАС ЕКО"

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 жовтня 2019 року N 334

Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії ТОВ "ОЛЕСТАС ЕКО"

Відповідно до пункту 1 (Закон N 222-VIII) та 2 частини другої статті 12 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) (далі - Закон), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 N 446 (Постанова N 446), наказую:

1. Залишити без розгляду заяву про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами згідно з переліком та описом підстав для прийняття цього рішення та пропозицій щодо усунення відповідних недоліків, що додається, суб'єкта господарювання ТОВ "ОЛЕСТАС ЕКО", заява про отримання ліцензії від 02.09.2019.

2. Відділу захисту інформації та захисту електронних сервісів (Булика Д. Б.) забезпечити оприлюднення наказу на веб-сайті Міністерства в день його реєстрації.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

О. Оржель

 

Додаток
до наказу
03.10.2019 N 334

ПЕРЕЛІК ТА ОПИС
підстав і пропозицій щодо усунення відповідних недоліків суб'єктам господарювання, щодо яких прийнято рішення про залишення без розгляду заяв про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами

N з/п

Дата надходження та номер заяви

Назва суб'єкта господарювання,
ідентифікаційний код

Місце знаходження та місце провадження господарської діяльності

Вид господарської діяльності

Підстава для відмови у видачі ліцензії

Пропозиції щодо усунення відповідних недоліків

1

2

3

4

5

6

7

1.

N 27130/10-19/10-19 02.09.2019

ТОВ "ОЛЕСТАС ЕКО"
(38469527)

Місце знаходження:
18000, м. Черкаси, Соснівський р-н, бульв. Т. Г. Шевченка, 190
Місце провадження господарської діяльності:
м. Черкаси, проїзд Енергобудівельників, буд. 4.

Збирання
Зберігання
Оброблення
Утилізація
Знешкодження

1. Заява не відповідає вимогам частини дев'ятої статті 15 ЗУ "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII).
2. Перелік видів небезпечних відходів, на поводження з якими планується розширення ліцензії, не містить операцій поводження з ними.
3. Відсутні відомості щодо оновлення ідентифікації об'єкта підвищеної небезпеки у зв'язку з розширенням провадження господарської діяльності.
4. Відсутня інформація щодо наявності у висновках державної екологічної експертизи переліку операцій та видів небезпечних відходів, на поводження з якими планується розширення господарської діяльності.

Рішення щодо видачі ліцензії може бути прийнято після усунення вищезазначених причин, що стали підставою для залишення заяви про отримання ліцензії без розгляду, за умови повторного подання до Мінприроди заяви про отримання ліцензії в порядку, встановленому Законом України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 N 446 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами" (Постанова N 446).

 

Директор Департаменту екологічної
безпеки та дозвільно-ліцензійної діяльності

С. І. Лук'янчук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали