Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя

ВИЩА РАДА ПРАВОСУДДЯ

ДОВІДКА

від 3 жовтня 2019 року N 74

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя

У засіданні Вищої ради правосуддя взяли участь 12 членів Ради: А. Овсієнко, Л. Швецова, О. Блажівська, В. Говоруха, П. Гречківський, В. Грищук, В. Данішевська, Н. Краснощокова, О. Маловацький, О. Прудивус, І. Фомін, С. Шелест.

1. Вища рада правосуддя ухвалила звільнити у відставку:

ГАЛІЯ Степана Петровича - з посади судді Київського районного суду міста Одеси;

МИШИНЧУК Наталію Степанівну - з посади судді Закарпатського апеляційного суду;

АВРАМЕНКА Миколу Григоровича - з посади судді Київського апеляційного суду;

НЕЧЕПОРЕНКА Леоніда Михайловича - з посади судді Рокитнянського районного суду Київської області.

2. Вища рада правосуддя ухвалила залишити без розгляду заяву МЕРКУЛОВОЇ Тетяни Володимирівни про звільнення з посади судді апеляційного суду Харківської області у відставку.

3. Вища рада правосуддя ухвалила відкласти розгляд заяви ЖЕЛТОБРЮХ Ірини Леонтіївни про звільнення у відставку з посади судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду.

4. Вища рада правосуддя ухвалила звільнити СКНАРІНУ Лілію Григорівну з посади судді Краснолуцького міського суду Луганської області на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV "Перехідні положення" Конституції України.

5. Розглянувши повідомлення судді окружного адміністративного суду міста Києва КАЧУРА Ігоря Анатолійовича про втручання в його діяльність як судді щодо здійснення правосуддя, Вища рада правосуддя ухвалила:

внести Генеральному прокурору подання про притягнення до встановленої законом відповідальності осіб, якими допущено бездіяльність, яка полягає у невнесенні до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей, викладених у повідомленні судді Окружного адміністративного суду міста Києва КАЧУРА Ігоря Анатолійовича;

звернути увагу Генерального прокурора на дотримання приписів статті 19 Конституції України, статті 214 Кримінального процесуального кодексу України ( N 4651-VI) щодо обов'язку уповноважених органів здійснювати фіксацію наданих відомостей про кримінальні правопорушення;

звернути увагу Директора Національного антикорупційного бюро України на те, що процесуальна діяльність органів досудового розслідування не може порушувати гарантії незалежності суддів відповідно до статей 126, 129 Конституції України та статті 48 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII).

6. Вища рада правосуддя ухвалила затвердити висновки членів Вищої ради правосуддя про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя:

Фоміна Ігоря Юрійовича - за повідомленням судді Полтавського апеляційного суду РЯБІШИНА Андрія Олександровича;

Шелест Світлани Богданівни - за повідомленнями суддів:

Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області ШАТІЛОВОЇ Людмили Григорівни,

Дніпропетровського окружного адміністративного суду ОЛІЙНИКА Віктора Миколайовича.

7. Вища рада правосуддя ухвалила відкласти розгляд пропозиції Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя щодо відсутності підстав для притягнення до дисциплінарної відповідальності заступника Голови Державної судової адміністрації України ГІЗАТУЛІНОЇ Людмили Василівни за результатами розгляду заяви Кирильчука Олега Ігоровича.

8. Вища рада правосуддя ухвалила нагородити Почесною грамотою Вищої ради правосуддя суддю апеляційного суду Одеської області у відставці ПАРАПАНА Василя Федоровича за значний особистий внесок у діяльність і розвиток судової влади України, втілення принципів верховенства права та захисту прав, свобод, законних інтересів людини і громадянина та з нагоди Дня юриста.

9. Вища рада правосуддя ухвалила продовжити на 60 днів строк розгляду скарги прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Тернопільської області КАШЛЮКА Ігоря Володимировича на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 19 червня 2019 року N 186дп-19 про накладення на нього дисциплінарного стягнення.

10. Вища рада правосуддя ухвалила ввести члена Вищої ради правосуддя Блажівську Оксану Євгенівну до складу Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали