Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.

 

 

Щодо сплати ЄСВ підприємцями-єдинниками

 

 Відповідно до пункту 4 частини першої статті 4 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" фізичні особи - підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, визначені платниками єдиного внеску.

Вищезазначені особи сплачують єдиний внесок у розмірі не менше мінімального страхового внеску за кожен місяць у період, коли підприємець був платником єдиного податку.

Оскільки фізичні особи - платники єдиного податку першої та другої груп, у період протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів, залишаються платниками спрощеної системи оподаткування, відповідно мають обов'язок щодо сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування у зазначений період.

Лист від 02.04.2012 р. N 7618/03-30

Пенсійний фонд України

По матеріалах «НОРМАТИВ PRO»

 
 

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали