Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


 

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про прийняття Поправок до Угоди про збереження китоподібних Чорного моря, Середземного моря та прилеглої акваторії Атлантичного океану"

 

18 жовтня 2012 года

Поправки до Угоди про збереження китоподібних Чорного моря, Середземного моря та прилеглої акваторії Атлантичного океану, прийняті на четвертій сесії Наради Сторін Угоди (9-12 листопада 2010 р., Монако). Цими поправками змінена попередня назва Угоди ("Угода про збереження китоподібних Чорного моря, Середземного моря та суміжної акваторії Атлантичного океану") та уточнені окремі її положення (географічна сфера застосування даної Угоди, поняття "субрегіон", умови охорони середовища існування тощо).

Зокрема, згідно із документом, "субрегіон", залежно від визначеного контексту, означає або регіон, який охоплює прибережні держави Чорного моря, або регіон, який охоплює прибережні держави Середземного моря та суміжну акваторію Атлантичного океану; будь-яке посилання в Угоді на держави певного субрегіону повинно сприйматися як таке, що стосується держав, у яких будь-яка частина їхніх територіальних вод знаходиться в межах цього субрегіону, та держав, судна під прапором яких беруть участь у діяльності, яка може впливати на збереження китоподібних у цьому субрегіоні".

Передбачено також, що Сторони докладають зусилля для створення спеціально захищених територій для китоподібних та управління ними відповідно до територій, які слугують середовищем існування китоподібних та (або) які забезпечують китоподібних важливими кормовими ресурсами. Такі спеціально захищені території створюються в рамках регіональних морських конвенцій (Конвенція про захист морського середовища Північно-Східної Атлантики, Барселонська та Бухарестська конвенції) або в рамках інших відповідних документів.

Члени Комітету наголошували, що прийняття зазначених Поправок підтвердить готовність України посилити співробітництво з країнами-учасницями Угоди у збереженні китоподібних.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали