Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


 

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про внесення змін і доповнень до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Білорусь про трудову діяльність та соціальний захист громадян України та Республіки Білорусь, які працюють за межами своїх держав"

 

19 жовтня 2012 года

Протокол підписаний 30 вересня 2010 р. у м. Мінську.

Законом доповнено Протокол новою частиною, яка передбачає, що у разі подальшої зміни в назві або переліку своїх Уповноважених Органів Сторони повідомляють одна одну дипломатичними каналами.

Крім того, визначено порядок працевлаштування керівників підприємств, установ, організацій, власників майна, у тому числі майнових комплексів, яких для України є - Україна, Кабінет Міністрів України, центральні органи виконавчої влади, а також умови в'їзду, виїзду та перебування членів їх сімей.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали