Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


 

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Угоди про внесення змін № 11 до Угоди про грант №006 (Проект ядерної безпеки Чорнобильської АЕС) між Європейським банком реконструкції та розвитку як Розпорядником коштів, наданих згідно з Грантом з Рахунку ядерної безпеки, та Кабінетом Міністрів України та Державним спеціалізованим підприємством "Чорнобильська АЕС"

 

19 жовтня 2012 года

Ратифікована Угода передбачає звільнення від цивільної відповідальності за ядерну шкоду виконавців проектів підвищення ядерної безпеки Чорнобильської АЕС з країн, фінансування яких здійснюється Європейським банком реконструкції та розвитку з Рахунку ядерної безпеки згідно з Угодою про грант (Проект ядерної безпеки Чорнобильської АЕС), що не є членами Віденської конвенції про цивільну відповідальність за ядерну шкоду (від 21 травня 1963 року) та Спільного протоколу про застосування Віденської конвенції та Паризької конвенції (від 21 вересня 1988 року).

Відповідно до внесених змін до Угоди про Грант, єдиний правовий режим звільнення від цивільної відповідальності за ядерну шкоду поширюється на виконавців з країн як учасників, так і не учасників Віденської конвенції та Спільного протоколу.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали