Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


 

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Сербія про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів"

 

22 жовтня 2012 года

Закон підтверджує згоду України на обов?язковість виконання положень, підписаних міжурядових двосторонніх документів, та завершення внутрішньодержавної процедури з боку України щодо набуття чинності зазначеною Угодою.

Зокрема, відповідно до статті 1 Угоди її положення поширюються на проїзд порожніх автотранспортних засобів, автомобільні перевезення пасажирів і вантажів автобусами та вантажівками, які зареєстровано в одній з договірних держав, між територіями держав, транзитом через їх території, і в/з третіх держав, а також сприяють загальному розвитку торговельних та економічних відносин між Україною та Республіки Сербія в цілому.

Статтею 18 Угоди передбачено, що Угода набуває чинності через тридцять днів після отримання останнього письмового повідомлення про виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття нею чинності.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали