Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Чому саме Норматив PRO? Тільки факти ...

     

  • Норматив PRO - це єдина саме професійна в Україні система по забезпеченню нормативною документацією , з найбільш повною спеціалізованою нормативною базою, що поповнюється щодня та найбільш ефективним і повнофункціональним програмним забезпеченням. Аналогів такого рівня, на сьогодні, немає.
  • Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, і ще дванадцять Міністерств, Держкомітетов і Держслужб використовують нормативне обслуговування на базі Норматив PRO та рекомендують його для загального впровадження своїми офіційними листами. Фактично, Норматив PRO - це стандарт в нормативному забезпеченні регулюючих держорганів.
  • Дев'ять з першої десятки найбільших українських компаній (найбільших за версією журналу Forbes) офіційно, відповідно Договорів, працюють на нормативних базах та програмному забезпеченні Норматив PRO.
  • Контролюючі органи Міноборони України користуються Норматив PRO та рекомендують офіційними листами його використання.
  • На базі комплексу Норматив PRO офіційно працюють більшість регіональних експертних центрів та регіональних Бюро судових експертиз України. Нормативна база Норматив PRO «de facto» є першоджерелом документів для офіційних висновків українських експертів.
  • Повна ліцензійна чистота. Авторськими свідоцтвами захищено не лише програмне забезпечення, але й нормативні бази Норматив PRO. Крім того, «Норматив», як і «Документ» - наші зареєстровані товарні марки.
  •  

 

Про список користувачів

Відразу слід зазначити: переліку «клієнтів» не буде. Для нас Ви партнери, а не «клієнти». Для реклами, або з іншими корисливими чи альтруїстичними цілями, інформація про наших партнерів не буде викладатися у відкритий доступ.

Перераховувати назви конкретних підприємств, які є нашими партнерами в царині співпраці по нормативному забезпеченню, з нашого боку просто не етично. Для переконання потенційних партнерів, досить, що з нами співпрацюють більшість держорганів і все (практично) провідні підприємства України.

Слід звернути увагу, що якби в Україні був би кращий варіант нормативного забезпечення, до нашої програми та до нашої нормативної бази не були б прив'язані ані держоргани, ані експерти, ані найбільші українські підприємства.

 

Програмне забезпечення

Можна продовжувати текст до нескінченності, описуючи кожну кнопочку в інтерфейсі або кожне поле в нормативній базі. Буде великий цікавий роман. Але нема нащо.

Інтерфейс не бездоганний, але до цього прагне і в прагненні підійшов досить близько. У програму включені практично всі наявні на ринках функції, причому значно поліпшені, модернізовані і доповнені, хоча, на мою думку, без деяких з них цілком можна було б і обійтися.

Але не дивлячись на розширену функціональність, нам вдалося досягти того, що управління системою в режимі "за замовчуванням" елементарно просто і, в той же час, ефективно для будь-якого користувача.

У програмне забезпечення вже включені всі адміністративні оболонки (робота зі своїми власними документами), системи оригінального пошуку (спеціально розроблені науковим колективом алгоритми) і маса інших інновацій.

Взагалі, визначення необхідної функціональності програмного проекту - досить складне завдання. Програмний засіб має мати максимальну кількість можливостей, і при цьому, мати найпростіше неперевантажене управління і залишатися інтуїтивно зрозумілим навіть для непідготовленого користувача. На наш погляд, в Норматив PRO ця задача вирішена досить успішно.

При цьому, досвідчений користувач може додатково користуватися будь-якою функціональністю або тонкими налаштуваннями, якщо, звичайно, розуміє навіщо він це робить.

 

Нормативна база

Як факт - щоденні надходження документів та зміна (актуалізація) інформації про них в нормативній базі.

Правильне проектування нормативної бази з усією необхідною інформацією і відсутністю «інформаційного шуму», її грамотне наповнення і ведення, а так само своєчасна актуалізація.

Всі матеріали ретельно структуровані и класіфіковані. Електронна база принципова не містіть "сміття" - непотрібних або випадкових матеріалів, наявність якіх тільки заважає роботі з документами.

На кожен документ ведеться картка реквізитів, в якій відбивається повна інформація про документ, включаючи розробника документа, наявність в офіційних переліках документів, заміни, скасування, посилання на супутні або документи, що мають відношення до цього норматива, коментарі укладачів банку нормативів.

Коментарі вельми важливі, тому що бувають випадки, коли скасовані документи потрапляють в офіційний перелік діючих документів або навпаки. Всі відстежується за поточними наказам відповідних міністерств і відомств. Інформація про документи, які вже прийняті, але ще не вступили в дію або ще не опубліковані теж є дуже цінною.

 

Розрахувати вартість оптимального комплекту нормативної бази

 

Copyright © 2006-2017 НПО «Норматив». All rights reserved.